Kontrolluesi është për sistemin diellor jashtë rrjetit dhe kontrollon karikimin dhe shkarkimin e baterisë. Procesi inteligjent i karikimit është optimizuar për një kohë të gjatë ...

 • Kontrollues i ngarkimit diellor PWM i serisë Ocean Dream Kontrollues i ngarkimit diellor PWM i serisë Ocean Dream
  Seria Ocean Dream (shkurtimisht OD) janë kontrollorët tanë diellorë PWM më të rinj të dizajnuar. Specialiteti i tij qëndron në CPU-në e brendshme 32 bit, e cila u mundëson kontrollorëve të punojnë më shpejt dhe më të qëndrueshëm. Ai ndërtoi portin 4USB dhe një kaçavidë brenda. Përveç kësaj, e zeza jonë unike&Dizajni i terminaleve të mëdha të kuqe lehtëson lidhjen tuaj në aplikim real. Predha plastike e bardhë me brymë është shumë e natyrshme pavarësisht se ku vendoset në shtëpinë tuaj ose në RV.Kliko këtu për tëshkarko të dhënat
 • Kontrollues i ngarkimit diellor PWM i serisë ldsolar Sky Dream Kontrollues i ngarkimit diellor PWM i serisë ldsolar Sky Dream
  Seria Sky Dream (shkurtimisht SD) janë kontrollorët tanë diellorë PWM të projektuar rishtazi. Specialiteti i tij qëndron në CPU-në e brendshme 32 bit, e cila u mundëson kontrollorëve të punojnë më shpejt dhe më të qëndrueshëm. Përveç kësaj, e zeza jonë unike&Dizajni i terminaleve të mëdha të kuqe lehtëson lidhjen tuaj në aplikim real. Mund të aplikohet në sistemin diellor i cili ka më të lartëstandard mbi stabilitetin dhe besueshmërinë.Kliko këtu për tëshkarko të dhënat
 • Prodhuesit Kina OD30C VS OD30S - Prodhuesit Kina OD30C VS OD30S -
  Kina OD30C VS OD30S prodhuesit -.Produkti është i preferuari në fusha për përfitimet e mëdha ekonomike.Klikoni këtu për të shkarkuar të dhënat
 • Prodhuesit e krahasimit të detajeve të serive profesionale të Ocean Dream Prodhuesit e krahasimit të detajeve të serive profesionale të Ocean Dream
  Prodhuesit e krahasimit të detajeve të serive profesionale të Ocean Dream.Produkti siguron që cilësia e artikullit të mos pengohet gjatë transportit ose dorëzimit te konsumatorët. Ajo i tërheq ata me prezantimin me cilësi të lartë.Klikoni këtu për të shkarkuar të dhënat
 • Furnizuesi më i mirë OD60S VS SD60S Furnizuesi më i mirë OD60S VS SD60S
  Furnizuesi më i mirë OD60S VS SD60S.Performanca e tij e lartë e interpretimit të ngjyrave u ofron përdoruesve shpërndarje homogjene të ndriçimit dhe një mjedis ndriçimi pa hije, i cili ofron komoditet të madh për përdoruesit.Klikoni këtu për të shkarkuar të dhënat
 • Kontrolluesi i ngarkimit diellor Ocean Dream nga rishikimet e Ldsolar (udhëzuesi i blerësve 2021) Kontrolluesi i ngarkimit diellor Ocean Dream nga rishikimet e Ldsolar (udhëzuesi i blerësve 2021)
  Kontrolluesi i ngarkimit diellor Ocean Dream nga rishikimet e Ldsolar (udhëzuesi i blerësve 2021)Në këtë video, unë do t'ju tregoj kontrolluesin më të mirë të karikimit diellor Ocean Dream nga rishikimet e Ldsolar (udhëzuesi i blerësve 2021). Shijojeni dhe abonohuni në këtë video!Wuhan Welead New Energy Co., Ltd., i njohur më parë si Wuhan Welead S&T Co., Ltd., është një prodhues profesionist që integron R&D, prodhimi dhe shitjet, dhe prodhon vetëm kontrollues diellorë. Fabrika ndodhet në Zonën e Zhvillimit Ekonomik dhe Teknologjik Wuhan. Ne jemi të përkushtuar të instalojmë kontrollues të avancuar ldsolar për çdo sistem diellor jashtë rrjetit.Me markën e regjistruar LDSOLAR, artikujt tanë kryesorë janë:1,Kontrolluesit diellorë PWM, të përfaqësuar nga seritë Land Dream, Seritë Sky Dream dhe Seritë Ocean Dream me diapazon të fuqisë nga 10A në 60A, tension 12V-24V,48V.2,Kontrolluesit diellorë MPPT, të përfaqësuar nga Tracer Dream Series, diapazoni i fuqisë nga 15A në 80A, dhe tensioni është 12V-24V-48V. Duke përdorur çipa të importuar 32-bit dhe një gjeneratë të re të algoritmit MPPT të vetë-zhvilluar, kontrolluesi ka saktësi më të lartë të kampionimit dhe shpejtësi më të shpejtë të përgjigjes, duke rritur efektivisht shkallën e përdorimit të paneleve diellore nga 20% në 30%.Për të siguruar një përvojë të mirë për klientët kur përdorin kontrollorët tanë, produktet ndjekin në mënyrë rigoroze procesin e prodhimit ISO9001, përputhen me standardin më të fundit të testimit EN62109, kanë marrë certifikimin e standardeve ndërkombëtare CE, RoHS dhe IEC dhe më shumë se 30 patenta kombëtare. Kontrolli i rreptë i materialit dhe menaxhimi i procesit të prodhimit garantojnë mbi 99,9% të produkteve të kualifikuara dhe kënaqësi jashtëzakonisht të lartë të klientitPërdorni kontrolluesin ldsolar, Ndërtoni një sistem diellor jashtë rrjetit!Email:info@ldsolarpv.comBëhu shoku im:Kontrolloni faqen time të internetit: https://www.ldsolar.comMë shto në Facebook: https://www.facebook.com/105593164766877Më shto në Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCjvuuIpwuMbhr__o0QfPKdQMë shto në LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/%E4%BC%9F-%E5%BB%96-1779322Kontrolluesi i ngarkimit diellor Ocean Dream nga rishikimet e Ldsolar (udhëzuesi i blerësve 2021)ju lutemi na kontaktoni menjëherë nëse jeni të interesuar.#Ocean#Dream#Solar#Charge#Controller#Ldsolar#rishikime#(2021#blerësit#udhëzues)#solar#kontroller#ldsolar#solarkontrollerldsolar#1kwsolarsistemitçmimi#mpptsolarchargekontrolluesimatlab#kontrolluesi i fluturimit#kontrolluesi i fluturimit#9karkaerkaaaaaaaakaas
 • OD30S VS SD30S OD30S VS SD30S
  OD30S VS SD30S.Prodhimi i   bazohet në teknologjinë e prodhimit, e cila është një nivel udhëheqës ndërkombëtar.Klikoni këtu për të shkarkuar të dhënat
 • Prodhuesit e brendshëm të artizanatit OD30S profesionistë Prodhuesit e brendshëm të artizanatit OD30S profesionistë
  Prodhuesit e brendshëm të artizanatit OD30S profesionistë.Produkti përdoret gjerësisht për kujdesin shëndetësor, kujdesin për të moshuarit, aftësinë e kufizuar, industrinë komerciale dhe rezidenciale për të mbështetur funksionin e banjove.Klikoni këtu për të shkarkuar të dhënat
 • Çmimi i fabrikës së shfaqjes së produkteve të serisë më të mirë OD - Çmimi i fabrikës së shfaqjes së produkteve të serisë më të mirë OD -
  OD合辑. mund të bëhet prej kanavacë, plastike të cilësisë së lartë ose gome. Varet tërësisht nga faktorët si për çfarë lloj aplikimi.Klikoni këtu për të shkarkuar të dhënat
 • ODSi të vendosni tensionin e rritjes? ODSi të vendosni tensionin e rritjes?
  OD设置-提升充电. Produktiviteti i llogarit për një numër të madh të prodhimit kombëtar.Klikoni këtu për të shkarkuar të dhënat
 • ODSi të vendosni tensionin e rilidhjes së tensionit të ulët (LVR)? ODSi të vendosni tensionin e rilidhjes së tensionit të ulët (LVR)?
  OD设置-欠压恢复.Ky produkt super luksoz do të shtojë stilin dhe elegancën klasike në dhomën e gjumit, duke ofruar rehati gjatë gjithë sezonit.Klikoni këtu për të shkarkuar të dhënat
 • OD Profesionale Si të vendosni tensionin e shkëputjes së tensionit të ulët (LVD)? prodhuesit OD Profesionale Si të vendosni tensionin e shkëputjes së tensionit të ulët (LVD)? prodhuesit
  OD Profesionale Si të vendosni tensionin e shkëputjes së tensionit të ulët (LVD)? prodhuesit.Të gjitha procedurat e prodhimit të   janë në përputhje me standardet e prodhimit të harduerit si brenda dhe jashtë vendit, duke përfshirë proceset e stampimit dhe saldimit.Klikoni këtu për të shkarkuar të dhënat

Dërgoni kërkesën tuaj