Rasti i konsumatorit introto ldsolar

Rasti i konsumatorit introto ldsolar

Konsumatorët që shërbejmë

Çështja e konsumatorëve LDSolar Lidolar, i besuar dhe i besueshëm - Ne jemi të besuar me mbi 120 vende nga kompanitë, organizatat dhe qeveria dhe shkalla e kënaqshmërisë së klientit është 99%. Ne ndërtojmë marrëdhënie të qëndrueshme me klientët duke e bërë atë që është e rëndësishme për ta, të rëndësishme për ne.Kliko këtu për të shkarkuar të dhëna

NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani
telefon: 0086-27-84792636
WhatsApp: +8618627759877

Wuhan Wellead New Energjisë Co, Ltd, i njohur më parë si Wuhan Wellead S&T Co, Ltd, është një prodhues profesional integruar r&D, prodhimi dhe shitjet, dhe prodhon vetëm kontrollorë diellorë. Fabrika ndodhet në zonën e zhvillimit ekonomik dhe teknologjik Wuhan. Ne jemi të përkushtuar për të instaluar kontrollorë të avancuar LDSolar për çdo sistem diellor jashtë rrjetit. Me markën e regjistruar LDSolar, artikujt tonë kryesor janë: 1, kontrollorët diellorë PWM, të përfaqësuar nga seritë e ëndrrave të tokës, seritë e ëndrrës së qiellit dhe serinë e ëndrrës së oqeanit me varionin e energjisë nga 10a në 60a, tension 12V-24V, 48v. 2, kontrollorët diellorë të MPPT, të përfaqësuar nga seri Tracer Dream, fuqia varion nga 15a në 80a, dhe tension janë 12V-24V-48V. Duke përdorur patate të skuqura të importuara 32-bit dhe një gjeneratë të re të algoritmit të vetë-zhvilluar të MPPT, kontrolluesi ka saktësi më të lartë të mostrimit dhe shpejtësi më të shpejtë të reagimit, duke rritur në mënyrë efektive shkallën e shfrytëzimit të paneleve diellore me 20% në 30%. Për të siguruar një përvojë të mirë për klientët kur përdoren kontrollorët tanë, produktet ndjekin në mënyrë rigoroze procesin e prodhimit ISO9001, në përputhje me standardin më të fundit të testimit EN62109, kanë marrë CE, ROHS dhe IEC certifikimit standard standard, dhe më shumë se 30 patenta kombëtare. Kontrolli i rreptë i materialeve dhe menaxhimi i procesit të prodhimit Garanci mbi 99.9% të produkteve të kualifikuara dhe kënaqësinë jashtëzakonisht të lartë të konsumatorëve përdorin kontrolluesin LDSolar, ndërtimin e sistemit diellor të rrjetit!    
Aplikime        
Drita e Rrugës Solare
        
Energji diellore në natyrë
        
Varkë diellore


        
RVs diellore
        
Energji diellore Furnizimi në shtëpi
        
Stacioni i energjisë diellore


Garanci pas shitjes


       

1. garanci 1.

Kontrolluesi PWM siguron një garanci prej 1.5 vjet, dhe kontrolluesi i MPPT-së siguron një garanci 3 vjetore.


25 angazhim

Ne premtojmë se kontrolluesit diellorë të prodhuar nga kompania jonë janë fuqi të plotë.

Ne premtojmë se kurrë nuk përdorin komponentët e vjetër, "rreme një, mirë100,000RMB ".


3. Oworry pa shitje

Gjatë periudhës së garancisë, ndodhin dështime jo-artificiale të produktit, kompania jonë premton të zëvendësojë një të ri falas

Pas "konfirmimit me tre hap" për të identifikuar shpejt.Pse ne


Profesion

Ne jemi një kompani e integruar energjie diellore e specializuar në r&D, prodhimin dhe marketingun e kontrollorëve të ngarkuar diellore.

Ngrohtësisht i mirëpritur klientët në mbarë botën për të vizituar dhe udhëzuar.

        


Mbrojtje

Insulates, mbron dhe vulos pjesët eletronic.It mund të formojnë një film mbrojtës me shkëlqim në bordin e qarkut, në mënyrë që të përmirësojë relitueshmërinë e kontrolluesit LDSolar dhe të garantojë jetën e tyre të shërbimit

        


Pas shitjes

Gjatë periudhës së garancisë, ndodhin dështime jo-artificiale të produktit, kompania jonë premton të zëvendësojë një të ri falas

Pas "konfirmimit me tre hap" për të identifikuar shpejt.

        


Certifikim
Ne miratojmë sistemin më të ri të testimit EN62109-1, 62109-2 dhe sistemin e menaxhimit të cilësisë së ISO9001 për testin e brendshëm dhe të jashtëm për të kontrolluar cilësinë. Pas certifikatave të shumta, cilësia është e garantuar dhe ofrohen shërbime cilësore
        


Lavdëroj
Produktet tona jo vetëm që mbizotërojnë në tregun e atdheut nën promovimin e zyrës sonë të shitjes, por edhe të fitojnë popullaritet të gjerë në Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Amerikën e Jugut, Afrikë dhe Evropë. Revery Rave Shqyrtime të konsumatorëve nga e gjithë bota
        

IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.