• Mirë se vini në LDSOLAR Mirë se vini në LDSOLAR
  Mirë se vini në LDSOLARNe nuk jemi vetëm fabrika e kontrolluesve të ngarkesave diellore, por edhe një familje e bukur.
  prill 28, 2022
 • Gati për të shkuar, për të nxjerrë mrekulli së bashku Gati për të shkuar, për të nxjerrë mrekulli së bashku
  Më 12 shkurt 2022, Wuhan Welead New Energy Co., Ltd. organizoi takimin e mobilizimit fillestar "Gati për të shkuar dhe për të krijuar një mrekulli", dhe ishte një sukses i plotë.Në vitin 2022, ne do të punojmë së bashku për të krijuar një të ardhme më të mirë!
  shkurt 21, 2022
 • Gëzuar Krishtlindjet Gëzuar Krishtlindjet
  Krishtlindjet po vijnë së shpejti, LDSOLAR ju uron të gjithëve Gëzuar Krishtlindjet, lumturi dhe shëndet!
  dhjetor 20, 2021
 • Më e mira për tregimin tonë Furnizuesi Më e mira për tregimin tonë Furnizuesi
  Më e mira për tregimin tonë Furnizuesi.Produkti nuk do të zbehet lehtë. Nuk është e lehtë të humbasësh freskinë apo shkëlqimin e ngjyrës kur ekspozohesh ndaj rrezeve të forta të diellit.
  Nëntor 12, 2021
 • Mësimi i brendshëm——Moduli Bluetooth për kontrolluesin ldsolar Mësimi i brendshëm——Moduli Bluetooth për kontrolluesin ldsolar
  ldsolar Mësimi më i mirë i brendshëm——Moduli Bluetooth për kontrolluesin ldsolar FactoryPrice-ldsolar,Të besuar dhe i besueshëm-Ne na besojnë mbi 120 vende nga kompanitë, organizatat dhe qeveria dhe shkalla e kënaqësisë së klientit tonë është në 99%. Ne ndërtojmë marrëdhënie të qëndrueshme me klientët duke e bërë atë që është e rëndësishme për ta, të rëndësishme për ne.CM-B01 është një modul komunikimi Bluetooth për kompaninë tonë'Kontrolluesi i ngarkimit diellor për të zgjeruar funksionin e komunikimit Bluetooth. Duke bashkëpunuar me APP-në e telefonisë celulare, ai mund të kryejë monitorimin me valë, cilësimet e parametrave dhe shikimin e të dhënave të sistemit diellor.
  prill 17, 2021
 • Përshëndetje të gjithëve, unë jam yangyang nga Wuhan Welead New Energy Co., Ltd Përshëndetje të gjithëve, unë jam yangyang nga Wuhan Welead New Energy Co., Ltd
  Përshëndetje të gjithëve, unë jam Yangyang Wholesale-Wuhan Welead New Energy Co., Ltd, Mbështetja e Shërbimit——Shërbimi OEM dhe ODM është i disponueshëmPërshëndetje të gjithëve, unë jam Yangyang, do t'ju çoj të dini më shumë për kontrolluesin tonë diellor ldsolarKlikoni këtu për të shkarkuar të dhënat
  prill 09, 2021
 • Introto 2021 takimin ldsolar përmbledhje tremujorin e parë Introto 2021 takimin ldsolar përmbledhje tremujorin e parë
  para Përmbledhje Tremujori takimi i ldsolar në 2021 ishte një sukses i plotë. Gjithkush përmblodhi përvojën e tyre dhe të bëhen rregullime në punën e mëposhtme përkatëse. Ata ishin të sigurt në plotësimin e qëllimeve për këtë vit.LDSOLAR - Guard tuaj të baterisë
  prill 06, 2021
 • Ekspozita SNEC e Shangait 2018 Ekspozita SNEC e Shangait 2018
  Ekspozita e Shangait 2018.ldsolar u ftua të merrte pjesë në Ekspozitën SNEC 2018 në Shangai për të shfaqur produktet tona më të fundit MPPT dhe priti ngrohtësi nga klientët e rinj dhe të vjetër. Disa porosi u negociuan në ekspozitë, dhe morën sukses të plotë.Shkalla e ekspozitës së SNEC ka evoluar nga 15,000 m2 në 2007 në mbi 150,000 m² në 2020, kur tërhoqi mbi 1400 kompani ekspozuese nga 95 vende dhe rajone në të gjithë botën dhe raporti i ekspozuesve jashtë shtetit është mbi 30%. SNEC është bërë ekspozita më e madhe ndërkombëtare e PV me ndikim të pakrahasueshëm në Kinë, në Azi dhe madje edhe në botë.Si ekspozita më profesionale e PV-ve, SNEC shfaq objektet e prodhimit të PV-ve, materialet, qelizat PV, produktet e aplikimit PV& modulet, projekti dhe sistemi PV, ruajtja e energjisë dhe energjia celulare, që mbulojnë çdo seksion të të gjithë zinxhirit të industrisë FV.
  janar 11, 2021
 • Panairi i importit dhe eksportit të Kinës 2019 Panairi i importit dhe eksportit të Kinës 2019
  Panairi i importit dhe eksportit të Kinës 2019.Panairi i importit dhe eksportit të Kinës, i njohur gjithashtu si Panairi i Kantonit, u krijua në vitin 1957. I organizuar nga Ministria e Tregtisë së PRC dhe Qeveria Popullore e Provincës Guangdong dhe i organizuar nga Qendra e Tregtisë së Jashtme të Kinës, mbahet çdo pranverë dhe vjeshtë në Guangzhou, Kinë. Panairi i Kantonit është një ngjarje gjithëpërfshirëse tregtare ndërkombëtare me historinë më të gjatë, shkallën më të madhe, shumëllojshmërinë më të plotë të ekspozitës, pjesëmarrjen më të madhe të blerësve, shpërndarjen më të gjerë të vendit burimor të blerësve dhe qarkullimin më të madh të biznesit në Kinë.
  janar 11, 2021
 • Ekspozita Intersolar India 2018 Ekspozita Intersolar India 2018
  Ekspozita e Indisë intersolar 2018.Intersolar është ekspozita kryesore në botë& seri konferencash për industrinë diellore. Si pjesë e kësaj serie ngjarjesh, Intersolar India në Mumbai është ekspozita dhe konferenca më pioniere e Indisë për industrinë diellore të Indisë. Ai zhvillohet çdo vit dhe ka një fokus në fushat e fotovoltaikëve, prodhimit të PV dhe teknologjive termike diellore. Që nga viti 2018, Intersolar India mbahet nën ombrellën e The smarter E India - qendra e inovacionit të Indisë për botën e re të energjisë.ldsolar mori pjesë në këtë ekspozitë si një kontrollues profesionist diellor R&D prodhues
  janar 11, 2021
 • Ekspozita SNEC në Shanghai 2017 Ekspozita SNEC në Shanghai 2017
  Konferenca Ndërkombëtare e Gjenerimit të Energjisë Fotovoltaike dhe Energjisë së zgjuar SNEC& Ekspozita [SNEC PV POWER EXPO] mbahet në Shanghai, Kinë. Ai u inicua nga Shoqata Aziatike e Industrisë Fotovoltaike (APVIA), Shoqëria Kineze e Energjisë së Rinovueshme (CRES), Shoqata Kineze e Industrive të Energjisë së Rinovueshme (CREIA), Federata e Organizatave Ekonomike të Shangait (SFEO), Shkenca e Shanghait& Qendra e Zhvillimit dhe Shkëmbimit të Teknologjisë (SSTDEC), Shoqata e Industrisë së Energjisë së Re të Shangait (SNEIA) dhe e organizuar bashkërisht nga 23 shoqata dhe organizata ndërkombëtare, përfshirë Shoqatën e Industrive të Energjisë Diellore (SEIA).Shkalla e ekspozitës së SNEC ka evoluar nga 15,000 m2 në 2007 në mbi 150,000 m² në 2020, kur tërhoqi mbi 1400 kompani ekspozuese nga 95 vende dhe rajone në të gjithë botën dhe raporti i ekspozuesve jashtë shtetit është mbi 30%. SNEC është bërë ekspozita më e madhe ndërkombëtare e PV me ndikim të pakrahasueshëm në Kinë, në Azi dhe madje edhe në botë.
  janar 08, 2021
 • 2018 intersolar Amerika e Jugut në Brasil 2018 intersolar Amerika e Jugut në Brasil
  2018 intersolar Amerika e Jugut në Brasilintersolar Amerika e Jugut u bë ngjarja e 5-të Intersolar, seria kryesore e ekspozitave në botë për industrinë diellore. Ekspozita dhe konferenca ndërkombëtare për industrinë diellore të Amerikës së Jugut zhvillohet në Expo Center Norte në São Paulo, Brazil dhe ka një fokus në fushat e fotovoltaikëve, teknologjive të prodhimit të PV, ruajtjes së energjisë dhe teknologjive termike diellore. Që nga themelimi, Intersolar është bërë platforma më e rëndësishme e industrisë për prodhuesit, furnitorët, shpërndarësit, ofruesit e shërbimeve dhe partnerët e industrisë diellore.ldsolar mori pjesë në këtë ekspozitë dhe arriti të eksploronte tregun e Amerikës së Jugut
  janar 11, 2021

Dërgoni kërkesën tuaj