Rreth nesh

Prodhuesit e specializuar në kontrollorët diellorë

 • Rreth nesh
  Ne jemi një kompani e integruar e energjisë diellore e specializuar në R & D, prodhimin dhe marketingun e kontrollorëve të ngarkuar diellore.

  Me markën e regjistruar Lidolar, artikujt tonë kryesor përfshijnë PWM Solar Controllers e cila është e përfaqësuar nga seri Land Dream Series dhe Sky Dream Series, MPPT Solar Contrypers e cila është e përfaqësuar nga seri Tracer Dream dhe Tracer Dream Tu seri.


  Ne përpiqemi të kërkojmë teknologji të re në sistemin diellor. Kohët e fundit kemi hedhur kontrolluesin e PWM me 32 bit CPU, duke u mundësuar kontrolluesve të punojnë më shpejt dhe të qëndrueshëm. Është një teknologji më e madhe në mesin e prodhuesve të kontrollorëve kinezë.

  Si

  Për të siguruar që ju të keni një përvojë të mirë në përdorimin e kontrolluesit tonë, ne miratojmë sistemin më të ri të testimit EN62109-1, 62109-2 dhe sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO9001 për testin e brendshëm dhe të jashtëm për të kontrolluar cilësinë.

  • 2014+
   Krijimi i kompanisë
  • 80+
   Personeli i kompanisë
  • 1500+ Zonë e fabrikës
  • OEM / ODM
   Zgjidhje me porosi
  NA KONTAKTONI

  Produktet tona kanë fituar shumë certifikime në aspektin e cilësisë dhe inovacionit

  Ne jemi të përkushtuar për të prodhuar produktet më të mira të cilësisë me çmimin më konkurrues. Prandaj, ne ftojmë sinqerisht kompanitë e interesuara që të na kontaktojnë për më shumë informacion.

  Një zonë 2f. NO6 Changjiang Rruga Zona e Zhvillimit Ekonomik dhe Teknologjik Wuhan China

  • Emri i Kompanise:
   Wuhan Welead New Energy Co.,Ltd
  • Emrin:
   Mr. Liao
  • telefon:
   18627759877
  • telefon:
   0086-27-84792636
  Merrni kontakt me ne

  Vetëm lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formën e kontaktit kështu që ne mund t'ju shërbejmë!